Zase One Night Band

29. listopadu 2007 v 18:59 |  ♥One night band♥

Nadějná "kytarovka" z Chebu má první hit

Čtvrtou nejhranější českou skupinou se v domácích rádiích nedávno překvapivě stala kapela One Night Band. První hit pětice z Chebu se jmenuje Bells In My Head a bodoval už v žebříčku dvaceti nejhranějších písní v tuzemských rádiích.
Skupina, která o sobě dala vědět poprvé loni vítězstvím v soutěži Go Unplugged, vydala před pár dny své debutové album, nazvané podle úspěšné písně Bells In My Head. Jejich cestu vzhůru potvrzuje i fakt, že One Night Band křižují republiku jako předskokani kapely Support Lesbiens.
Chebská "kytarovka", silně ovlivněná britskou scénou, se dala dohromady v roce 2003, její členové se poskládali ze dvou jiných kapel.
V čele One Night Bandu stojí zpěvák Radek Harant, na kytaru hraje Milan Morava, baskytaru má na starosti Karel Gregor, za bubny usedá Václav Hess a druhým kytaristou kapely je Lukáš Bundil.
"Původně jsme se dali dohromady na jednu jedinou noc, odtud ten název," říká kapela, která svoji hudbu označuje jako pop'n'roll. Tehdy pětice hrála kamarádovi na svatbě a na hudební budoucnost nemyslela. Jediný podařený koncert všechno změnil a One Night Band se po čtyřech letech propracovali až do nahrávacího studia.
Editor: MF DNES, Kateřina Hejdová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama